Fantastické deti v parku

Deti majú obrovskú fantáziu a často si predstavujú, že sú superhrdinovia, vojačikovia alebo princezné. Aj svoje okolie vnímajú trochu inak – zem je láva, hojdací koník (či diviak), ktorého práve osedlali, je skutočný a konárik, ktorý práve zodvihli zo zeme, sa premení v momente na pušku. Prečo ich teda nezobraziť ich vlastnými očami, keď máme nástroje AI na generovanie obsahu také dostupné?

Drevený diviak sa môže v novom Photoshope stať (takmer) živým. Niektoré detaily ešte nesedia na sto percent, ale v tomto prípade to nevadí. Pohybujeme sa v rozprávkovom detskom svete, kde môže byť všetko skutočné.


Superhrdina pripravený odletieť na tajnú misiu na cudzej planéte :).


Moderný Robin Hood na love. Diviakov však neloví. Tých si podáva vlastnoručne.


Umelá inteligencia pomôže aj v prípadoch, keď chceme „roztiahnuť“ prostredie. Na originálnej fotke sa mi nepáčilo, že má Barborka príliš málo miesta nad hlavou, tak som natiahol prostredie, aby mohla „dýchať“.


Fotiť v jednom čase deti vo veku 1,5 roka, 8 rokov a 12 rokov bola veľká výzva. Vyžadujú si iný prístup a musel som zachytiť ten správny moment. Myslím si, že sa mi niekoľko záberov podarilo, čo poviete? 🙂